Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 279 015 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Inne org. - OSN: „Moje Miasto, Moje Miejsce” i Nasza Inicjatywa

środa, 28 lipca 2010 7:33


   

   W sobotę 24 lipca pojawiamy się w miejscu organizacji imprezy M4 (Moje Miasto, Moje Miejsce), która odbyła się w Mielcu. A w jakim celu udajemy się na dziedziniec Technikum Elektrycznego, gdzie został wyznaczony punkt docelowy dla tego projektu? No cóż, można by dojść do wniosku, że gościliśmy tam w ramach „ambitnej inicjatywy, która nie byłaby kojarzona z niczym, co było przedtem", że posłużę się tekstem z ulotki pozyskanej od organizatorów M4.

   Samo przedsięwzięcie M4 było reklamowane jako działalność nastawiona na „propagowanie kultury oraz aktywne spędzanie wolnego czasu". W związku z tym postanowiliśmy dostosować się do powyższych wskazówek, czyli spędzić aktywnie czas w ramach „inicjatywy, która nie byłaby kojarzona z niczym, co było przedtem" z nastawieniem na „propagowanie kultury". Przy czym należy zaznaczyć, iż kultury niezależnej i nie mającej nic wspólnego z protektoratem władzy czy mediów powszechnych.

I tak, w ramach „naszego" M4, rozdajemy uczestnikom tego drugiego M4 kilkadziesiąt specjalnie przygotowanych na tą okazję płyt z wybranymi utworami muzycznymi Godziny Zero. Odbiorcami naszych darmowych CD były młode osoby, które mogły na nich znaleźć m.in. takie utwory jak „Upadek", „Nowa Emigracja", „Wakacje Na Koszt Kraju", a także bonusowy kawałek Agressivy „Białe Orły".

Akcję przeprowadza Aktyw Lubelski oraz Oddział I Aktywu Świętokrzyskiego, choć na terenie właściwym dla Aktywu Podkarpackiego, który z przyczyn obiektywnych na razie nie może nas wspomóc.

Źródło: OSN

Podziel się
oceń
0
0


Licznik odwiedzin:  275 710  

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

O bloogu
Czołem Wielkiej Polsce!

Witamy na bloogu "Kronika Narodowa".
Bloog w swym zamyśle, ma być czysto informacyjny. Znajdziecie tu relacje z inicjatyw/ akcji praktycznie wszystkich środowisk i organizacji szeroko pojętego Obozu Narodowego. Nie zapomnimy jednak o działalności nacjonalistów spoza granic naszego kraju i artykułach oscylujących wokół tematyki ideologiczno – historycznej.
Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi środowiskami narodowymi. Przy czym, z całą stanowczością stwierdzamy, iż nie interesują nas jakiekolwiek antagonizmy organizacyjne... CWP!

Redakcja

ZASADY PRZEDRUKU Z KN: ZASADY PRZEDRUKU - LINK

Kontakt: kronikanarodowa@wp.pl

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 275710

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl