Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 279 015 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

NOP: Wkrótce III Turniej o Puchar Romana Dmowskiego

wtorek, 20 lipca 2010 20:10


   W dniu 7 sierpnia br. odbędzie się w Wałczu III piłkarski Turniej o Puchar Romana Dmowskiego organizowany przez miejscowy oddział Narodowego Odrodzenia Polski. 

   Drużyny gotowe do udziału w zawodach prosimy o kontakt z organizatorem (nr tel. 697 334 911), a także o wysłanie e-maila - na adres: szczecin@nop.org.pl - z wypełnionym formularzem rejestracyjnym, który znajduje się TUTAJ.  Zgłoszenia przyjmujemy do końca lipca.

Mecze rozgrywane będą po 7 zawodników (6 w polu + bramkarz), a maksymalnie zgłosić można 10 zawodników na drużynę.

NOP Wałcz

Źródlo: Nacjonalista.pl


Podziel się
oceń
0
1

NOP: NOP Wrocław solidarne z przeciwnikami Europride

niedziela, 18 lipca 2010 16:01


NOP Wrocław solidarne z przeciwnikami Europride

   W dniu 17 lipca przy ul. Legnickiej i Bulwarze Ikara we Wrocławiu pojawił się baner z symbolem "Zakazu Pedałowania" Narodowego Odrodzenia Polski. Wywieszenie transparentu w rozmiarze XXL (100m2) było gestem poparcia wrocławiaków dla mieszkańców stolicy, protestujących tego dnia przeciwko promocji dewiacji na tzw EuroPride.

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
0

NOP: Warszawiacy przeciwko zboczeńcom

niedziela, 18 lipca 2010 15:58


   Miało być 40 tysięcy, było cztery i to wliczając kilkuset osobową delegacją warszawskiej policji i zagon dziennikarzy z pół Europy i kawałka świata. Po raz kolejny zapowiedzi najazdu homosiów na stolicę Polski okazały się mocno przesadzone.

   Zwolennicy promocji zboczeń i ich pacjenci zebrali się tuż przed godziną 13. na Placu Bankowym, tuż pod siedzibą prezydent Hanny Bufetowej. Ale nie dane im było ruszyć - zorganizowana ad hoc grupa kilkudziesięciu warszawiaków skutecznie zablokowała ul. Marszałkowską. Dopiero interwencja białych kasków odblokowała przejście - przy okazji policja zatrzymała przynajmniej jednego zboczeńca z zapasami narkotyków, i kilku bardziej krewkich warszawiaków, którzy wdali się w całkiem uzasadniony spór z mundurowymi. Nie był to koniec problemów reklamowanej na świat cały Parady EuroPride.

Potężny upał sprawił, że homosie padali jak muchy w krowie łajno, a karetki nie nadążały ze zbieraniem walających się na poboczu. Jedynie pasażerowie pedalskich busów, zabezpieczeni zgrzewkami z napojami wykazywali jako taki entuzjazm - wśród nich Ryszard Kalisz, sierżant Garcia ruchu postkomunistycznego, grubszy, głupszy i mniej sympatyczny niż jego filmowy pierwowzór z serialu "Zorro". Stojący gdzieniegdzie na poboczu warszawiacy na widok wlekących się, jak armia Napoleona spod Moskwy, noga za noga zboczeńców, żałośnie dmiących w plastikowe trąbki pukali się w czoło lub bardziej dosadnie wystawiali środkowy palec do góry. Na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej kondukt "przywitała" kilkudziesięcioosobowa grupa członków i zwolenników NOP.

Nacjonaliści dość skutecznie przekrzykiwali ziejących z wyczerpania homosiów, wnosząc okrzyki "Wielka Polska Katolicka", "Chłopak, dziewczyna - normalna rodzina", "Pedofile, pederaści to są Unii entuzjaści" i inne, równie barwne. Symbolicznym elementem imprezy stał się wynajęty przez homoseksualistów przedwojenny, elegancki samochód, pomalowany na świeżutki, różowy kolorek. Auto odmówiło współpracy przy ul. Świętokrzyskiej, tu przy stanowisku bojowym NOP. A po podniesieniu maski oczom widzów ukazał się kawał zardzewiałego żelastwa w miejscu, gdzie normalnie jest silnik. I to jest cały obraz tzw. ruchu homoseksualistów. Z zewnątrz elegancka, "firmowa" szminka, ale jak to dobrze potrzeć, to zostaje tylko nic nie warty szmelc.

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
0

NOP: Wrocław - NOP kolportuje ulotki

środa, 14 lipca 2010 19:52


  Wrocław - NOP kolportuje ulotki

   Kilka tysięcy mieszkańców Wrocławia znajdzie w swoich skrzynkach ulotki Narodowego Odrodzenia Polski. Tym razem wrocławski oddział NOP kolportował czterostronicową bibułę związaną ze znanymi i lubianymi akcjami takimi jak Zakaz Pedałowania, Aborcja - prawdziwy "holocaust", czy Niszcz Komunizm. Ulotki rozdano także w okolicach rynku.

 Źródło: NOP


Podziel się
oceń
1
1

NOP: Kraków - “Bomby na Izrael – już czas”

sobota, 10 lipca 2010 20:57

 

   Z okazji organizowanego co rocznie z wielkim rozmachem "Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie", działacze Narodowego Odrodzenia Polski postanowili przypomnieć czym jest źródło wychwalanego podczas tegoż zbiegowiska dziwnych ludzi, państwa Izrael. A jest to terroryzm, mordy, gwałty i niesprawiedliwość.

   Dla wycieczek Żydów,  którym mózgi zamieniono w papkę, widok pikiety NOP głoszącej prawdę o ich państwie był szokujący (choć o dziwo - po polsku- zrozumiały). Po schowaniu się za murami synagogi i w ochronie smutnych panów z Mossadu zgłoszono niepokornych NOPowców na milicję.

Para patrolujących nie miała specjalnie dużo argumentów by nas zatrzymać, więc kilkaset ulotek NOP "Bomby na Izrael- już czas!" nadal rozchodziło się do rąk zszokowanych taką akcją krakowian (bijących brawo) i żydów (bijących na alarm).

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
1
1

NOP: Komunistyczna cenzura na Facebooku

czwartek, 24 czerwca 2010 20:11
   Po skandalicznym usunięciu strony przeciwników prezydentury Bronisława Komorowskiego (ostatecznie została przywrócona), o czym informowały media w Polsce, cenzorzy z administracji tego popularnego serwisu społecznościowego ponownie dali znać o sobie. W kwietniu 2010 roku zablokowano i uniemożliwiano przez pewien czas aktualizację katolickiej strony Catholic Online.

22 czerwca 2010 roku bez żadnych ostrzeżeń i wyjaśnień usunięto konta administratorów oraz strony:

1. Narodowego Odrodzenia Polski - legalnie działającej partii politycznej wpisanej do ewidencji partii politycznych prowadzonej przez Sąd Okręgowy w Warszawie pod numerem 58

2. Instytutu Norwida - stowarzyszenia wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000112354, promującego katolickie wartości oraz twórczość takich pisarzy jak Gilbert Keith Chesterton i Hilaire Belloc

3. Czasopisma "Szczerbiec", najstarszego periodyku o profilu narodowym w Polsce o numerze ISSN: 0867-8537, wydawanego przez Narodowe Odrodzenie Polski/Instytut Norwida

4. Czasopisma "17. Cywilizacja Czasów Próby" - periodyku o profilu narodowym o numerze ISSN: 1689-7463, wydawanego przez Narodowe Odrodzenie Polski/Instytut Norwida

Po serii wiadomości emailowych, w których żądano wyjaśnienia oraz uzasadnienia praktyk znanych z Chin, tudzież innych państw, w których wolność słowa oznacza prawo do milczenia, administracja serwisu Facebook przysłała ogólnikowe wyjaśnienie, w którym swoją decyzję uzasadnia rzekomym "nawoływaniem do nienawiści" przez wspomniane strony. W jaki sposób patriotyzm oraz zasady moralne wynikające z nauki Kościoła Katolickiego są tożsame z "hate speech" administracja Facebooka w swoim absurdalnym uzasadnieniu nie precyzuje. Serwis szczycący się polityką ochrony prywatności oraz reputacją miejsca swobodnej wymiany poglądów nie od dziś znakomicie współpracuje z reżimami tłamszącymi wolność słowa, a również ze służbami wywiadowczymi poszczególnych krajów. W opublikowanej przez amerykański Departament Sprawiedliwości instrukcji zatytułowanej "Zdobywanie informacji z sieci społecznościowych", w której mowa jest o polityce prywatności i retencji danych szeregu firm, Facebook jest szczególnie wyróżniony, jako "firma, która szczególnie dobrze współpracuje w sytuacji próśb o udostępnienie informacji". Za to Twitter jest krytykowany za "zbyt krótki czas retencji danych" i odmowę zachowywania danych bez nakazu sądowego. Nie pierwszy to przypadek, gdy w imię rzekomego pluralizmu lub też na skutek bezpodstawnych oszczerstw próbuje się cenzurować treści katolickie i patriotyczne. Wspomniane strony w żaden sposób nie naruszały zasad i regulaminu, który akceptuje każdy użytkownik serwisu społecznościowego Facebook. Publicznie prezentowane na stronach legalnie działającej partii i stowarzyszenia treści w żaden sposób nie naruszały obowiązującego prawa, tym bardziej oburza więc kuriozalna decyzja administracji Facebooka, która nie pozostanie bez reakcji. W sytuacji pomówień i oszczerstw milczenie byłoby przyznaniem się do winy.

Rzecznik prasowy
NOP
Dawid Gaszyński

rzecznik@nop.org.pl

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
0

NOP - Białystok: NOP w Marszu dla Życia

czwartek, 03 czerwca 2010 12:08


   W dn. 30 maja 2010 w Białymstoku odbył się Marsz dla Życia organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. W manifestacji uczestniczyło ponad 200 osób, promujących szacunek do życia zarówno narodzonego jak i nienarodzonego. Na czele pochodu szła grupa działaczy Narodowego Odrodzenia Polski z transparentami "Aborcja- prawdziwy holocaust". Podczas manifestacji pojawiały się okrzyki prorodzinne, prokatolickie i narodowe, które inicjowali nacjonaliści z NOP.

 Źródło| NOP


Podziel się
oceń
0
0

NOP - Kraków: Manifestacja NOP przeciwko dewiantom

wtorek, 18 maja 2010 11:05


   Jak co roku Narodowe Odrodzenie Polski wystąpiło w Krakowie przeciwko promocji zboczeń. W sobotę 15 maja, w związku z zapowiadanym marszem pederastów, krakowski oddział NOP zorganizował legalną manifestację.

   Wiadomo było, że w czasie monopartyjnych propedalskich rządów PO przeprowadzenie takiej akcji obarczone będzie problemami, dlatego nie wzbudziło nawet zdziwienia pojawienie się na miejscu startu nopowskiej demonstracji przedstawiciela Ratusza, Tomasza Kornasia, który wręczył przedstawicielowi NOP pismo zakazujące odbycia akcji. Pouczony przez Bartosza Biernata, członka władz Ruchu, o nieskuteczności takiej decyzji przyznał, iż ma świadomość, że jest ona nielegalna. Uzbrojeni po pachy smutni panowie w brzydkich mundurkach nadali jego słowom jednak pewien walor argumentu, tak więc działacze NOP błyskawicznie przeorganizowali się w słynne już nopowskie lotne 14-tki (czternasto osobowych grup sprzeciwy i zakazy władzy publicznej nie obowiązują) i ruszyli. Oczywiście pod czujnym okiem policji, która - jeśli w pobliżu jednego metra którejś z "14-tek"  pojawił się chociażby przechodzień, zatrzymywała wszystkich, spisywała i groziła sądem. A że na nopowców takie groźby działają "niezwykle" skuteczne, akcja trwała dalej. Członkowie i zwolennicy NOP, a także liczne zastępy niezorganizowanych Krakusów ustawiły się na ulicy Grodzkiej, w miejscu, w którym pederaści postanowili wkroczyć na Rynek Główny. Policja, by im to umożliwić, postanowiła bez pardonu szturmować obrońców normalności, siekając pałkami bez opamiętania. Ta wyjątkowa agresja być może była spowodowana oddechem zboczeńców, jaki funkcjonariusze czuli na swoich byczych karkach. Możemy to zrozumieć - podniecony pedał za plecami, to nie ma innej rady, trzeba przeć do przodu! Na następny raz podpowiadamy policjantom jednak inne rozwiązanie: stanąć w miejscu i czekać swego losu. Albo zmienić zawód.

Z informacji dodatkowych: żaden z działaczy NOP nie został zatrzymany, zaś sympatyków NOP, którzy w związku z akcją będą mieli jakieś prawne problemy prosimy o kontakt : 513 082 408

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
0

NOP: Wałcz przeciwko czerwonym

niedziela, 16 maja 2010 20:37


   W dniu 8 maja działacze i zwolennicy Narodowego Odrodzenia Polski z Wałcza (zachodniopomorskie) zorganizowali pod lokalnym Cmentarzem Wojskowym akcję ulotkową przeciwko organizo- wanemu w mieście „Dnia Zwycięstwa".

   Wśród uczestników "uroczystości" aktywiści NOP rozprowadzali ulotki, które informowały o tym, że 9 maja 1945 roku nie był dniem zwycięstwa, a początkiem komunistycznej okupacji i długotrwałego zniewolenia Narodu Polskiego.

Akcję po kilkudziesięciu minutach przerwała policja, sprowadzona przez lokalnych zwolenników komunizmu, którzy złożyli fałszywe doniesienie o „rozprowadzaniu faszystowskich ulotek i uniemożliwianiu odbycia legalnego zgromadzenia". Funkcjonariusze, po otrzymaniu pouczenia ze strony przedstawicieli NOP, oddalili się ku pilniejszym obowiązkom.


Tekst ulotki:

"W dniu 8 maja 1945 roku zostało w Polsce ustanowione święto państwowe zwane Dniem Zwycięstwa. Obchodzone 9 maja z okazji zakończenia II wojny światowej stało się istotnym elementem komunistycznej propagandy, która ujarzmienie narodów usiłowała przedstawić jako wyzwolenie.

Utworzone przez komunistów tzw. Ludowe Wojsko Polskie stanęło do walki z Polakami i ich wojskowej reprezentacji - formacjom polskiego podziemia zbrojnego, walczącym o niepodległość. To ci „bandyci" i „faszyści", jak nazywano polskich bohaterów w komunistycznej propagandzie, dzielnie, do końca lat 50. XX wieku czynnie stawiali opór komunistycznej okupacji.
Organizowanie dzisiaj obchodów „Dnia zwycięstwa" jest nie tylko symbolem pogardy dla ofiar komunizmu. To także najbardziej plugawa forma zakłamywania naszej przeszłości. A także, w świetle obowiązującego prawa, czyn kryminalny - propagowania zakazanej ideologii i praktyki totalitarnego państwa komunistycznego".

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
0

NOP - Górny Śląsk: NOP ku czci Wojciecha Korfantego

sobota, 08 maja 2010 13:43


  Górny Śląsk: NOP ku czci Wojciecha Korfantego

  Na Górnym Śląsku odbyły się uroczystości urodzin wielkiego Polaka; Wojciecha Korfantego. Dzielnica śląska w tym dniu wybrała się do Muzeum Śląskiego celem oglądnięcia wystaw stałych (Malarstwo Polskie) i wystawy okazyjnej (Katyń-Śląskie Ofiary), następnie złożyła kwiaty na grobie Wojciecha Korfantego, mieszczącego się w Katowicach.

 Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
1

NOP: Manifestacja NOP na Górze św. Anny - 89. rocznica III Powstania Śląskiego

środa, 05 maja 2010 6:37

 

   W niedzielę 2. maja, w wigilię wybuchu zwycięskiego III Powstania Śląskiego, na Górze św Anny (woj. opolskie) manifestowali działacze Narodowego Odrodzenia Polski. Ok. 40 nacjonalistów przemaszerowało pod pomnik Czynu Powstańczego, wznosząc okrzyki: "Ziema Śląska zawsze polska", "Czarny ptak nie nasz znak", "NOP", "Narodowy radykalizm", "Wielka Polska Katolicka" i inne.

Pod pomnikiem złożono kwiaty a przemówienia wygłosili przedstawiciele Dzielnicy Śląskiej NOP.

Imprezę, jak zwykle, obstawiała policja. Czujni, zwarci i gotowi umundurowani funkcjonariusze skwapliwie spisywali przeciwników germanizacji Śląska, a ich koledzy "po cywilnemu" ukryci w krzakach otaczających pomnik powstańczy poczynania nacjonalistów.

Relację z akcji opublikowały m.in Radio Opole, portalisko.pl, serwis PAP 11listopada1918.pl, serwis Nowej Trybuny Opolskiej i inne.

Najzabawniejszy opis znalazł sie jednak na portalu "Gazety Wyborczej". Reporter dziennika, Piotr Zapotoczny, tuż przy zdjęciach oflagowanych i otransperowanej grupy NOP w sile kompanii napisał, iż nacjonalistów było... 5-6. Co wyraźnie wskazuje, iż przepisy o zakazie picia alkoholu w czasie pracy w tym wypadku są w pełni uzasadnione. Dodać należy, że tekst w "G. Wyborczej" ulegał wielokrotnej metamorfozie, autorowi nie udało się jednak ani razu utrafić w dziesiątkę - za to setka była niejedna.

Po głównej akcji NOP, kwiaty pod Pomnikiem Czynu Powstańczego złożyła kilkuosobowa grupa Falangi.

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
1

NOP: Wczoraj ONR – Dzisiaj NOP!

czwartek, 29 kwietnia 2010 17:59


   Wczoraj ONR - Dzisiaj NOP!
   W sobotę, 10 kwietnia krakowski oddział Narodowego Odrodzenia Polski wyruszył na Rynek Główny, by uczcić 76. rocznicę powstania Obozu Narodowo- Radykalnego. Nasza pikieta cieszyła się sporym zainteresowaniem krakowian, przez co kilkaset ulotek szybko rozeszło się do rąk mieszkańców naszego miasta. Oprócz tego w całym Krakowie i okolicach pojawiają się setki plakatów "Nacjonalizm to wolność- 76. rocznica powstania ONR".

 Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
1

NOP - Stargard Szczeciński: Nacjonalizm to wolność w Dzień Pamięci Ofiar Zbrodnii Katyńskiej

środa, 21 kwietnia 2010 8:38


   Dnia 17 kwietnia 2010 roku w Stargardzie Szczecińskim, działacze i sympatycy Narodowego Odrodzenia Polski zebrali się w celu uczczenia 76. rocznicy powstania Obozu Narodowo-Radykalnego oraz Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. 

   Narodowcy zgromadzili się pod krzyżem przy kościele Świętego Ducha, gdzie wygłoszono przemówienia, w których przybliżono historię powstałego 14 kwietnia 1934 roku ONR, oraz powiedziano o tragicznych wydarzeniach z Katynia sprzed siedemdziesięciu lat. Na zakończenie zapalono symboliczne znicze i oddano hołd Ofiarom komunistycznej zbrodni.

Po zakończeniu obchodów kolportowano ulotki propagujące akcję „Nacjonalizm to wolność", która spotkała się z dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodzieży i osób starszych.

Źródło: Nacjonalista.pl


Podziel się
oceń
0
2

NOP: Zamach stanu? Tusk bierze całą władzę w Polsce!

sobota, 10 kwietnia 2010 20:17

 

   W dn. 10 kwietnia 2010 roku, w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginął Lech Kaczyński i ok. 150 innych osób.

   Nie byliśmy zwolennikami prezydenta - ostatecznie to on złożył podpis pod dokumentem, sankcjonującym utratę przez Polskę niepodległości. Nie zmienia to jednak faktu, iż stanowił jednak pewną niewielką, wewnątrz systemową zaporę przeciwko najbardziej wyuzdanym pomysłom lewicy i liberałów. A fakt, że wśród pozostałych ofiary katastrofy znajdował się trzon opozycyjnej wobec Platformy partii braci Kaczyńskich daje do myślenia. Oto bowiem, jak w republice bananowej, za jednym zamachem zlikwidowano ludzi stojących na drodze do władzy absolutnej Donalda Tuska. Bo zginęli nie tylko liderzy PiS, ale także szefowie Biura Bezpieczeństwa Narodowego, NBP, IPN, niepokorny Rzecznik Praw Obywatelskich, dowódcy wojskowi WP. I nikt z otoczenia politycznego obecnego premiera!

Kiedy ginęli jego wrogowie, Tusk (jak poinformował jego podręczny, Radek Sikorski) "płakał". A kiedy tak "szlochał", Bronisław Komorowski, zaufany członek gangu PO, przejmował schedę po prezydencie Kaczyńskim. .

Nie wiemy, kto stoi za katastrofą w Smoleńsku, jednak ? jak głosi stare porzekadło - "Ten jest winien, kto ma z tego korzyści".

Źródło: NOP


Podziel się
oceń
0
1

NOP: Narodowe Odrodzenie Polski vs. Sąd Okręgowy w Warszawie - spór o nowe symbole NOP

piątek, 09 kwietnia 2010 18:57


   W dniu 8.04.2010 r. Radzie Wykonawczej NOP doręczono postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy z dnia 16.03.2010 r.. Zakwestionowano w nim 3 z 4 nowych symboli Narodowego Odrodzenia Polski, zgłoszonych przez władze NOP do ewidencji partii politycznych.

 Zakwestionowane zostały:

  1.  Fragment (!) symbolu „Orzeł w koronie z rózgami liktorskimi i toporkiem" [w rzeczywistości zgłoszenie obejmowało symbol „Orzeł z w koronie z Krzyżem, z rózgami liktorskimi i toporem], „bowiem według powszechnej wiedzy, np. Fasces - rózgi liktorskie, są symbolem używanym przez ruch faszystowski (stąd nazwa faszyzm)";
  2. Krzyż celtycki (...) będący symbolem neofaszystowskim";
  3. „Symbol 'zakaz pedałowania', [który] co najmniej wskazuje na głoszenie przez partię nietolerancji społecznej".


Zgodnie z Ustawą o partiach politycznych spór pomiędzy Sądem Okręgowym w Warszawie a Narodowym Odrodzeniem Polski  rozstrzygnie Trybunał Konstytucyjny. 

Stanowisko Sądu Okręgowego jest niezasadne.

Powszechnie wiadomo, iż symbol rózg liktorskich wywodzi się od starożytnych Etrusków - ma od wieków charakter uniwersalny i oznacza władzę, porządek, bezpieczeństwo, suwerenność.

Rózgi liktorskie z toporem są współcześnie osią godła Francji, które od 1953 r. zdobi ściany siedziby ONZ. W Polsce  obecne są na wielu budynkach i pomnikach, w tym na siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Jak potwierdza Jerzy Gorzelik, historyk sztuki z Uniwersytetu Śląskiego, to „zaczerpnięty ze starożytnego Rzymu symbol suwerennej władzy" (cyt. za „Gazeta Wyborczą - Katowice, z dnia 2.05.2009 r.).

Z kolei Krzyż celtycki - jak zauważa Roman Zając, biblista i demonolog z KUL - jest „jedną z form krzyża akceptowanych przez Kościół jako religijny symbol chrześcijan"(cyt. za: kosciol.pl).

Natomiast „Zakaz Pedałowania" wyraża w sferze publicznej walkę z promocją dewiacji, w tym pedofilii.

Narodowe Odrodzenie Polski oczekuje na postępowanie przed TK. Wyrażamy przekonanie, iż jest to właściwe forum do publicznego napiętnowania politycznej poprawności, upolitycznienia oraz uchybień Sądu Okręgowego w Warszawie.

Warszawa, dnia 9.04.2010 r.
Rada Wykonawcza Narodowego Odrodzenia Polski


za zgodność:
Rzecznik prasowy:
Dawid Gaszyński,
tel. 504 136 866

Źródo:
Nacjonalista.pl


Podziel się
oceń
1
1

Licznik odwiedzin:  275 725  

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

O bloogu
Czołem Wielkiej Polsce!

Witamy na bloogu "Kronika Narodowa".
Bloog w swym zamyśle, ma być czysto informacyjny. Znajdziecie tu relacje z inicjatyw/ akcji praktycznie wszystkich środowisk i organizacji szeroko pojętego Obozu Narodowego. Nie zapomnimy jednak o działalności nacjonalistów spoza granic naszego kraju i artykułach oscylujących wokół tematyki ideologiczno – historycznej.
Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi środowiskami narodowymi. Przy czym, z całą stanowczością stwierdzamy, iż nie interesują nas jakiekolwiek antagonizmy organizacyjne... CWP!

Redakcja

ZASADY PRZEDRUKU Z KN: ZASADY PRZEDRUKU - LINK

Kontakt: kronikanarodowa@wp.pl

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 275725

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl